Włoski producent pomp głębinowych firma EXA Pumps wspólnie z polskim producentem firmą Dambat przedstawia nową serię pomp głębinowych IBO ITALY / FELSOM w wykonaniu ze stali nierdzewnej.

Współpraca

Jesteśmy firmą, która od 1999 roku zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz naprawą pomp. Przez cały ten okres staraliśmy się oferować polskiemu odbiorcy urządzenia najwyższej jakość. Owocem naszej pracy jest marka IBO znana i ceniona przez instalatorów i studniarzy w całym kraju. Antypiaskowe pompy serii IBO SD firmy Dambat są obecnie jednymi z najpopularniejszych pomp głębinowych w Polsce.Obserwując zmiany na rynku oraz rosnące wymagania polskiego konsumenta postanowiliśmy wspólnie z włoskimi przyjaciółmi z firmy EXA Pumps stworzyć nową serię pomp o niespotykanej dotąd trwałości konstrukcji. Seria pomp IBO ITALY / FELSOM to absolutny europejski top w klasie pomp głębinowych. Jakość materiałów ,niezawodność i wytrzymałość konstrukcji oraz szeroki zakres wykorzystania to cechy ,które udało nam się połączyć z bardzo konkurencyjną ofertą handlową. > Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z działem handlowym. Zamówiony towar to dopiero początek współpracy o czym możemy poświadczyć jako wieloletni dostawca pomp na terenie Polski i nie tylko.

Felsom/IBO w Polsce

10 maja 2016 pompy Felsom zaliczyły udany debiut na XXIV Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Bydgoszczy. Postanowiliśmy pokazać klientom technologię DRY RUN PRO w pracy. Dzięki specjalnej instalacji klienci mieli okazję obejżeć pracę pompy bez wody. Technologia podwyższonej odporności na suchobieg ciszyła się bardzo dużym zainteresowaniem instalatorów. Dzięki udziałowi w targach zyskaliśmy przede wszystkim bezcenne w branży doświadczenie oraz nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów. Dziękujemy za zaintersowanie i pozytywne przyjęcie! - Pompy głębinowe Grójec i Warka


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz szczegółami technicznymi.


Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze pompy skontaktuj się z naszymi specjalistami telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy fachową pomoc w doborze odpowidniej pompy.

Kontakt