Włoski producent pomp głębinowych firma EXA Pumps wspólnie z polskim producentem firmą Dambat przedstawia nową serię pomp głębinowych IBO ITALY / FELSOM w wykonaniu ze stali nierdzewnej.

oferta

Witamy w katalogu oferty firmy Dambat, głównego dystrybuto produktów IBO Italy w Polsce. Poniższe trzy sekcje doprowadzą Państwa wszystkich oferowanych przez nas urządzeń, od pomp i silników na akcesoriach skończywszy. Aby przejść do konkretnej podstrony, wciśnij znak "".

Nawadnianie ogrodów

Nasz profesjonalny sprzęt wykorzystywany jest często do nawadniania ogrodów czy sadów. To właśnie automatyczne systemy nawadniania są od wielu lat naszym priorytetem jeżeli chodzi o kierunki rozwoju naszej firmy. Dzięki naszym pompom Twoja codzienna praca będzie łatwiejsza i bardziej efektywna.

Pompy

W tej sekcji do obejrzenia jest wykaz wszystkich posiadanych przez nas w ofercie pomp wodnych przeznaczonych zarówno do pracy na skalę zapotrzebowań domowych jak i na większą, do zastosowań profesjonalnych. W znajdującej się na tej stronie tabeli możecie państwo odczytać wszystkie kluczowe parametry urządzenia, jego dostępność i cenę. W przypadku zaistnienia potrzeby uzyskania większej ilosci informacji - zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Aby przejść do tej konkretnej podstrony, wciśnij znak "". Tym linkiem możemy przejsć do sekcji Kontakt.

Silniki

W tej sekcji natomiast, prezentujemy wszystkie występujące w naszej ofercie silników przeznaczonych od pracy w 4" lub większych odwiertach firmy IBO Italy. W czytelnej tabeli do odczytania znajdują się najwazniejsze parametry każdego urządzeia oraz jego dostęność. W przypadku zaistnienia potrzeby uzyskania większej ilosci informacji - zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Aby przejść do tej konkretnej podstrony, wciśnij znak "". Tym linkiem możemy przejsć do sekcji Kontakt.

Akcesoria

Ta podstrona prezentuje dostarczany przez nas osprzęt do naszych pomp i silników Felsom® IBO Italy, czyli zbiorniki, kontrolery oraz osprzęt hydroforowy. W przypadku zaistnienia potrzeby uzyskania większej ilosci informacji - zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Aby przejść do tej konkretnej podstrony, wciśnij znak "". Tym linkiem możemy przejsć do sekcji Kontakt.