Włoski producent pomp głębinowych firma EXA Pumps wspólnie z polskim producentem firmą Dambat przedstawia nową serię pomp głębinowych IBO ITALY / FELSOM w wykonaniu ze stali nierdzewnej.

oferta

Witamy w katalogu oferty firmy Dambat, głównego dystrybuto produktów IBO Italy w Polsce. Poniższe trzy sekcje doprowadzą Państwa wszystkich oferowanych przez nas urządzeń, od pomp i silników na akcesoriach skończywszy. Aby przejść do konkretnej podstrony, wciśnij znak "".

Pompy

W tej sekcji do obejrzenia jest wykaz wszystkich posiadanych przez nas w ofercie pomp wodnych przeznaczonych zarówno do pracy na skalę zapotrzebowań domowych jak i na większą, do zastosowań profesjonalnych. W znajdującej się na tej stronie tabeli możecie państwo odczytać wszystkie kluczowe parametry urządzenia, jego dostępność i cenę. W przypadku zaistnienia potrzeby uzyskania większej ilosci informacji - zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Aby przejść do tej konkretnej podstrony, wciśnij znak "". Tym linkiem możemy przejsć do sekcji Kontakt.

Silniki

W tej sekcji natomiast, prezentujemy wszystkie występujące w naszej ofercie silników przeznaczonych od pracy w 4" lub większych odwiertach firmy IBO Italy. W czytelnej tabeli do odczytania znajdują się najwazniejsze parametry każdego urządzeia oraz jego dostęność. W przypadku zaistnienia potrzeby uzyskania większej ilosci informacji - zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Aby przejść do tej konkretnej podstrony, wciśnij znak "". Tym linkiem możemy przejsć do sekcji Kontakt.

Akcesoria

Ta podstrona prezentuje dostarczany przez nas osprzęt do naszych pomp i silników Felsom® IBO Italy, czyli zbiorniki, kontrolery oraz osprzęt hydroforowy. W przypadku zaistnienia potrzeby uzyskania większej ilosci informacji - zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Aby przejść do tej konkretnej podstrony, wciśnij znak "". Tym linkiem możemy przejsć do sekcji Kontakt.